Після того, як в Мережі розгорівся скандал через відеоролик на якому народний депутат Софія Федина і волонтер Маруся Звіробій погрожують вбивством і розправою президенту Зеленському, обидві учасниці інциденту прокоментували свої слова. І на цей раз без погроз.

Спочатку ролик-виправдання записала Софія Федина. А пізніше Звіробій у прямому ефірі телеканалу “НАШ” заявила, що вона не погрожує Зеленському, а лише попереджає його.

На запитання НАШого ведучого, що її погрози можуть каратися законом по статті 346 (Погроза або насильство щодо державного чи громадського діяча ), і ст. 129 (погроза вбивством) Кримінального кодексу України, і що це карається позбавленням волі на строк до п’яти років позбавлення волі, Звіробій відповіла:

“Я не юрист, щоб статті коментувати…Треба розрізняти попередження і погрози”.

Згодом вона пояснила свої слова, і заявила, що це був не заклик до бійців на Донбасі, а попередження Зеленському, щоб той не використовував такі слова, як: “я не л*х”, “ти”, “пасажир”.

“Він (Зеленський, – ред..) не знайомий з тим, що він має справу з контуженими людьми.. я з ними працюю всю війну і знаю, на що вони здатні. Це не заклик до цих людей, а попередження незнайомому з ними товаришу Зеленському. Нехай “фільтрує базар”, – сказала Звіробій.

У коментарях під відео українці бурхливо реагують на слова Звіробій і називають не найкультурнішими словами.

“Боже, її лікувати треба! соромно як…, Вона душевно хвора…
Федина знайшла собі подібну, Вона дура тупа це ще м’яко сказано фффффф таке бидло, та ін.”