Перед форумом Петра Порошенка друзі Катерини Гандзюк зібрались із вимогою почути від партії та Порошенка відповіді на питання, які в них плани щодо Гордєєва та Рищука, яких підозрюють у причетності до вбивства активістки Катерини Гандзюк. Про це повідомляє громадський активіст Іван Оберемко у Facebook

Активістів цікавить доля у партії Петра Порошенка губерантора Херсонської області Андрія Гордєєва та заступника голови Херсонської ОДА Євгена Рищука, яких підозрюють у причетності до вбивства активістки Катерини Гандзюк.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

"Прямо зараз перед з'їздом БПП друзі Каті питають в присутніх та Петра Порошенка, які в них плани щодо Гордєєва та Рищука у партії. Що для них важливіше: два регіональних обсоса, замішаних у жорстоке вбивство Катерини Гандзюк, чи мінімальні залишки совісті та поваги до свого народу та країни. Гідність чи кров? Що оберуть?", – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що батько Катерини Гандзюк заявив, що організатор убивства його дочки пов'язаний із членами ВО "Батьківщина" та Блоку Петра Порошенка.

За словами Віктора Гандзюка, підозрюваний в організації вбивства співпрацював із головою Херсонської облради, членом ВО "Батьківщина" Владиславом Мангером, головою Херсонською облдержадміністрації, членом БПП Андрієм Гордєєвим, а також із заступником Гордєєва Євгеном Рищуком.