171

Татяна Новикова також встигла попрацювати заступником Ясинуватської РДА в Донецькій області. А в Іванівку її запросив особисто глава району Антон Турупалов.
На новій посаді молода чиновниця планує зайнятися реформуванням апарату райадміністрації, земельними проблемами та освітою. Про це вона повідомила в інтерв'ю кореспондентові Української Служби Інформації.
Крім того, дівчина ставить перед собою завдання здійснити електронну паспортизацію району.
Що ж стосується земельних питань, то тут Новикова насамперед планує провести інвентаризацію всіх сільськогосподарських земель. Вона повідомила, що хоче знати, хто обробляє землі в районі, на якій підставі, що має рости на цих ділянках, щоб розуміти, платяться взагалі всі податки.

Снимок
Новікову також цікавить стан шкіл і дитячих садів в районі: де варто провести капітальний ремонт, а де потрібно провести каналізацію. Заступник голови РДА вже з'ясувала, що з цим у місцевих навчальних закладах є проблеми. Вона хоче, щоб учителі в районних школах робили акцент на мовах, займалися з дітками не тільки з 9 до 12, а вели для них додаткові курси.


Прибути в Іванівський район Новикову, за її словами, особисто запросив діючий голова РДА – 29-річний Антон Турупалов. З нинішнім шефом дівчина познайомилася в Києві, працюючи помічницею депутата Верховної Ради.
Як з'ясувалося, йдеться про чинного нардепа від «Самопомочі» 40-річному Сергій Кіраль. Яким чином, живучи в Ясинуватій, дівчина познайомилася з парламентарем, який потрапив у Верховну Раду зі Львова, невідомо.

Тим не менш, у Кіраля Новикова була єдиним помічником, оформленим як держслужбовець.

erw
Досьє USI.online
Кіраль Сергій Іванович – народний депутат України VIII скликання. У Верховній Раді представляє партію «Самопоміч».
Народився 21 березня 1975 р в  Сокалі Львівської області. У 2002 році закінчив Львівський інститут менеджменту (перша приватна бізнес-школа в Україні) з дипломом фахівця з менеджменту організацій. Брав участь у великій кількості семінарів та курсів, стажуванням за кордоном, зокрема в Іспанії та Канаді. З 2008 р працював у Львівській міській раді. У 2010 році балотувався кандидатом у депутати від Республікансько-Християнської Партії у Львівську міську раду.
Одружений. Виховує трьох дітей: доньок Терезу, Лук'янові і сина Дем'яна.

jhjk
Турупалов Антон Вікторович (на фото з дружиною) – голова Іванівської РДА. Народився 21 березня 1986 року в Донецьку. У 2008 році закінчив Національний Університет «Львівська Політехніка», отримавши ступінь магістра фінансів. Керував підприємством «Інтерактивні системи телекомунікації», а також у минулому був начальником управління агропромислового розвитку в Ясинуватської районної адміністрації Донецької області. Одружений, у липні народився син Адам.

Робота в Іванівці, запропонована Турупалова, зацікавила молоду екс-помічницю депутата тим, що Іванівський район, за її словами, чимось схожий на Ясинуватський, звідки Тетяна родом.
Тетяна Новікова стверджує, що в районі дуже зраділи появі молодого фахівця. З труднощами в спілкуванні зі старшим поколінням чиновників з райадміністрації дівчина поки що не стикалася.

huku 171 62 210 181