Народний депутат Володимир Парасюк зробив гучну заяву. Відповідний запис він опублікував на своїй сторінці у Facebook.

"Знаєте, коли в Україні до влади прийдуть ті люди, які будуть мати політичну волю по-справжньому боротись з корупцією, буде збудована нова тюрма для всіх, хто обкрадав нашу державу. Наприклад, на острові Зміїному, передає Корупція.Інфо

В цій тюрмі не буде ні стін, ні камер, ні будь-яких інших сучасних «благ». Це буде просто обнесена височезним муром територія, без жодного входу і виходу. Засуджених туди будуть спускати тросом з гелікоптера, а найгловніше — їжу і засоби для існування їм будуть видавати лише на 30% терміну їх перебування.

Там будуть всі, від голів РДА до Президентів.

Нехай там живуть під відкритим небом і нехай спробують вижити так як зараз виживають люди під час їхнього правління.

Можливо хтось скаже, що це негуманно. А я відповім: а гумано те, що українці мільйонами мігрують за кордон? А гуманно те, що за офіційними даними 1,2 млн. українців не доїдають? А гуманно те, що коли кращі з кращих вмирають на війні, дехто торгує з ворогом?

P.s. На все свій час. На все своя справедливість".

Нагадаємо, що прем'єр-міністр України Володимир Гройсман зробив неочікувану заяву щодо поведінки народного обранця Володимира Парасюка.

За скандальні витівки, на думку глави уряду, депутата слід притягнути до відповідальності.

Про це політик повідомив під час візиту до Маріуполя.

Ветеранами підприємства "Азовсталь" порушили питання щодо скандальної та непередбачуваної поведінки Володимира Парасюка.

Відтак прем'єр-міністр зазначив, що витівки нардепа повинні каратись, однак в цьому проявляється слабкість правоохоронної системи України.

"Це великий сором, коли людина, уповноважена від держави, дозволяє собі таку поведінку. Я хочу сказати, що тут є слабкість, зокрема, правоохоронної системи", – зазначив Володимир Гройсман.

Зазначимо, що для притягнення до відповідальності народного депутата у Верховній Раді шляхом голосування повинні анулювати недоторканність парламентаря.

Відтак Володимир Гройсман додав, що якби уряд міг вирішувати такі питання, то давно зробив би це.

 

 

Популярне: Не хочете проходити вакцинування? Уляна Супрун вже підготувала покарання, не припиняє дивувати…