Командування загарбників не рахує втрат

Так, російське командування, не шкодуючи солдатів, кидає їх прямо на мінні поля на Луганщині. Успіху такі дії не принесли – ЗСУ зуміли вирівняти ситуацію в районі Білогорівки.

Про це в етері одного з телеканалів розповів  голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай. За його словами, активні бої продовжуються і посиляться найближчими днями.

Зазначається, що окупанти намагаються прорвати оборону – був штурм у районі Діброви та Стельмахівки, проте українські захисники відбили атаки.

«Більшість оборонних робіт проводиться в районі Старобільська, тому що все, що йде по лінії фронту, вони (російські загарбники.) попідривали, зокрема невеличкі мости, замінували великі мости, траси, всі лісосмуги повністю перекопані – вони заміновані, або там вириті своєрідні нори, в яких вони ховаються. Всі ці укріплені ділянки достатньо складно пройти, тому в Луганській області кожен метр нашим Cилам оборони дається дуже важко, але все одно вони потрохи просуваються вперед», – зазначив Гайдай.

Також голова ОВА розповів, що всі лісосмуги на Луганщині перекопані або заміновані росіянами, а російське командування кидає піхоту в бій, навіть коли попереду мінне поле. Після першої атаки та так званого розмінування вперед йдуть наступні.