Депутат Верховної Ради від партії “Слуга народу” Олексій Леонов запевнив, що зараз Президент України Володимир Зеленський робить все для того, щоб знизити тарифи на 30%.

Про це він написав у своєму Фейсбук.

Передаємо його слова прямим текстом:

Чомусь Локдаун не завадив Кабміну підвищити Тарифи на комунальні послуги !!

Ах, так, зараз почнеться, що тарифи підняв не Кабмін, кабмін просто зробив ухвалу і оголосив вільний ринок.
Буде конкуренція, буде зниження ціни !!

Тільки де ви бачили чесну конкуренцію в нашій країні ?!
Є певна хронологія цих подій, на Фракції виступав пан Вітренко з претензією на посаду Віце-Прем’єра і головне питання було від «Слуг народу» чи будуть збільшуватися тарифи, Вітренко запевнив, що 100% Ні !!!
І рівно через чотири дні тарифи збільшилися.

Зараз Президент робить все, щоб тарифи знизилися мінімум на 30%.

І так, я знаю, що ми і є влада, що конкретно я зробив для зниження і тд …..

Робота ведеться, зроблю все, що в моїх силах!
Але після збільшення майже в три рази, зниження на 30%

Також цю новину прокоментували і в телеграм-каналі “Шептун”. Там відзначили, що зустріч Президента України з в.о. міністра енергетики повинна відбутись вже сьогодні.

Сьогодні відбудеться зустріч в.о. міністра енергетики Вітренко з Президентом Зеленським.
Думатимуть як знизити тарифи на 30%.
Спочатку підняли майже в 3 рази, а тепер будуть думати як знизити.

Так як Вітренко мітить в прем’єри, треба створити позитивний образ, а в самій фракції СН більшість негативно сприймають дану кандидатуру і на вулицях країни обстановка загострюється через підвищення тарифів.
Влада боїться так званого «тарифного майдану»

Як пишуть в телеграм-каналі “Резидент”, з посиланням на свої джерела в Офісі президента: на Банковій впевнені, що опозиція буде використовувати ситуацію з протестами проти підвищення тарифу на свою користь.

Наше джерело в ОП розповіло, що на Банковій моніторять ситуацію з акціями протесту проти підвищення тарифів на ЖКГ. Офіс Президента володіє всією інформацією про ініціаторів та організаторів вуличних акцій, які опозиція буде використовувати проти влади для провокування політичної кризи в країні.

Відзначимо, що у неділю, 10 січня в ряді регіонів України пройшли акції протесту проти підвищення комунальних тарифів.

Як повідомила поліція Харківської області, акції протесту проти зростання тарифів пройшли у Харкові та 13 районах: Балаклійському, Харківському, Зміївському, Вовчанському, Нововодолазькому, Чугуївському, Дергачівському, Лозівському, Богодухівському, Ізюмському, Золочівському, Валківському і Барвінківському.

Разом з тим, у Полтаві через акцію протесту проти зростання тарифів протестувальники перекрили рух трасою Київ-Харків, пише місцеве видання “Полтавщина”.

Водночас на головній площі Миколаєва в неділю також пройшла акція протесту проти підвищення тарифів на електроенергію, газ і воду, пише “Новости N”.