2018 рік вже постукав у двері кожного українця. Політики тут не винятки, вони активно вітають народ з Новим роком і викладають фото з рідними та близькими, передає Корупція.Інфо.

Своїм подарунком похвалився і Зорян Шкіряк, український громадський і політичний діяч, радник міністра Авакова. На своїй сторінці у Фейсбук він оприлюднив новорічний допис, у якому написав:

"Отримав від Зірки подарунок на НР))! 
Неймовірно зрадів, татусі мене зрозуміють)). От це по-нашому)! Слава Богу, накінець-то дійшло, хоч і через 18 років))! Я щасливий))! 
Люблю тебе безмежно, моя найрідніша донечко))!"

До допису Шкіряк додав фото зі старшою дочкою Зореславою, яка подарувала  улюбленому батькові символічну подушку з написом "Тато завжди правий".

Нагадаємо, що Зорян Шкіряк виховує двох дочок – Зореславу-Марію і Христину-Софію. Колишня дружина виїхала за кордон, там вийшла вдруге заміж. З нею поїхала молодша дочка Христина-Софія. Зі Шкіряком залишилася старша дочка Зореслава-Марія, яку він назвав на честь своєї матері- відомої лікарки.У домі Шкіряка у Новорічну ніч зібралася уся родина. Теплим привітанням і сімейним фото Зорян Шкіряк розпочав цей рік: 

"Найщиріші вітання з Новим Роком, дорогі друзі)!
Нехай Господь безмежно благословляє і береже кожного з вас і ваші родини! Будьте щасливі!
Нових звершень і нових перемог! Слава Україні!"

 

 

 

Популярне: Від Кравчука до Порошенка: Як президенти українців з Новим роком вітали