Глава Кременецької районної ради (Тернопільська область) Володимир Стефанський помер від ускладнень коронавірусного захворювання – у 49-річного чоловіка обірвався тромб.

За тиждень до цього у нього діагностували пневмонію і госпіталізували в Почаївську лікарню.

Про смерть батька його син повідомив в соцмережі, закликавши помолитися за душу покійного. За його інформацією, церемонію прощання вирішили не проводити у зв’язку з епідемічною ситуацією.

Також про смерть повідомили в групі “Типовий Кременець”:

“Сьогодні після важкої недуги покинув нас голова Кременецької районної ради СТЕФАНСЬКИЙ Володимир Ананійович. Останній період лікувався від COVID-19 у Почаївській лікарні. Коронавірус у нього підтвердили 18 травня. Хоча почувався недобре ще раніше. Госпіталізували до Почаївської лікарні з пневмонією. Вже потрохи починав з неї виходити. Був на кисневій підтримці.

Саме він вступав в дебати з міністром, добивався виплати заробітної плати медикам, докладав безліч зусиль для допомоги хворим від коронавірусу.


Самого ж спіткала така біда….

У скорботі низько схиляємо голови перед його добрим іменем, молимось за упокій його душі. Віримо, що біль втрати не потривожить його вічного сну, а Всемилостивий Господь прийме його душу в Царство Небесне. Вічна і світла пам’ять. Сумуємо… “

Нагадаємо, одним з перших пацієнтів з COVID-19 в Кременецькому районі стала півторарічна дитина з села Лідихів. Про його захворювання в мережі повідомив саме Володимир Стефанський.