Святкування дня народження головного людини в житті екс-прем'єра пройшло в тихому сімейному колі.

11 серпня свій ювілей відзначає мама глави партії "Батьківщина" і екс-прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко – сьогодні їй виповнюється 80 років.

Популярне: Це справжній ЖАХ! Водій вийшов з автівки і розстріляв підлітка. Просто посеред вулиці. Деталі шокують!

Про  іменинницю відомо небагато. Народилася Людмила Миколаївна, в дівоцтві Нелепова, 11 серпня 1937 року в Дніпропетровську.

В 18 років вийшла заміж, але подружнє життя якось одразу не склалося і пара розлучилася. Другим чоловіком став Володимир Абрамович Григян, для якого це теж був не перший шлюб. Саме в цьому союзі 27 листопада 1960 народилася дочка Юлія – ​​майбутня "газова принцеса", прем'єр-міністр України і головний політв'язень країни.

Втім, і цей шлюб протримався недовго – коли Юлії Володимирівні виповнилося три роки батьки разлучились. Людмила Миколаївна готують тихе сімейне свято.

Трохи в цілому про родинк розповідається книгах в Тимошенко, написані її рідною тіткою Юлії Володимирівни, сестрою Людмили Миколаївни, Антоніною Ульяхіною, зараз главою БЮТ у Дніпрі. Наприклад, в книжці "Юля, Юлечка" вона згадує про своїх батьків, бабусю з дідусем (прадід Тимошенко), але при цьому примудряється жодного разу не назвати їх по імені та по батькові і не вказує їх прізвищ. Правда, в кількох випадках в уста бабусі вкладено українські фрази. Є припущення, що ці висловлювання присутні заради того, щоб читач сам прийшов до висновку, що прабабуся Тимошенко була українкою.Сама Тимошенко не раз говорила у своїх спогадах, що материнською ласкою не була обділена.- Мене виховувала тільки мама, тому у нас не було нічого, крім любові і ніжності, ніяких інцидентів. Я, як це … небита дитина, – зізналася якось Тимошенко в одному з інтерв'ю.

Свою маму екс-прем'єр називала головною любов'ю і навіть "кумиром". А ось з батьком, мовляв, не заладилося. Він залишив сім'ю, коли дівчинці було три роки. І хоч від спілкування з дочкою не відмовився, але особливою увагою теж не балував. Жила Юлія Володимирівна з мамою Людмилою  в Дніпропетровську в звичайній двокімнатній квартирі.

Уже кілька років Людмила Миколаївна хворіє – в 2014 році вона злягла через хворобу хребта, а в 2015 перенесла запалення легенів. Через погане самопочуття навіть не могла відвідувати дочку в Качанівській колоніі. Як вітала дочка маму з ювілеєм – невідомо.

Це було тихе сімейне свято, – розповіла "КП" в Україні "референт Антоніни Миколаївни. – Сім'я у них дуже дружна і любляча.

Сестра приготувала для Людмили Миколаївни подарунки і цвети. Колеги Тимошенко по партії теж вирішили зробити приємне і написали вітального листа, в якому зробили упор на те, що Людмила Миколаївна дала життя і виховала знакового політика.