Інформацію про підготовку до наступу та, зокрема, накопичення військової техніки підтвердили Корупції.інфо вояки, які боронять мирну Україну біля окупованої бойовиками Горлівки.

Уже два тижні поспіль на цих українських позиціях поблизу окупованої Горлівки щоночі чутно ревіння важкої ворожої техніки. Хоча бойовики і намагаються приховати власні маневри.

Крім БМП, БТРів і танків під Горлівку підігнали і важку артилерію. 

Зі спостережного пункту у бінокль видно позиції бойовиків – на териконах біля Горлівки. Звідти цілять зі стрілецької зброї. Снарядами великого калібру терористи луплять з-за терикону.

Поряд із спостережним пунктом – станковий гранатомет. Щоб вгамовувати надто активних стрільців з того боку. Але, розповідають, бувають випадки, коли зброя практично безсила. Приміром, черги у спину, із підконтрольних Україні сусідніх сіл. Чи надто точні, як для випадкового пострілу, влучення.

У селі Залізне, чи як його називали раніше – Артемове, цивільних небагато. Селище – у зоні прямих обстрілів із Горлівки. Прилітало і в магазин. І в людські оселі. Журналістам тут не раді.

Саме із цього села, за словами бійців, їм стріляють у спини. В міліції про такі випадки не знають. Але з людьми, запевняють, працюють. Посібників бойовиків, каже начальник слідчого відділу, виявляють постійно.