Відомий український педіатр доктор Комаровський – один із найпопулярніших лікарів на пострадянському просторі. Його порадами користувалися тисячі сімей у нашій країні. Він звернувся до білорусів.

«Хлопці, білоруси, друзі мої. Ми з вами років 30 вже як спілкуємось, вчимося разом, дружимо. Я стільки разів був у Мінську.

Я вас прошу, треба терміново ухвалювати рішення. Цілком очевидна інформація про те, що Білорусь активно втягують у війну, що ваші діти будуть спрямовані на територію України.

Тільки ви зараз об’єднавшись, можете не допустити цього.

Якщо це станеться, стосунки між нашими народами можуть бути розвинені на десятиліття.

Зробіть усе, що можна. Перешкоджайте надсилання ваших солдатів в Україну. Переможемо разом!» – сказав він.

Додамо, що на територію Чернігівщини увійшли білоруські війська.

Про це пише Суспільне Чернігів у телеграм-каналі.

За словами представника регіонального управління сил тероборони “Північ” Віталія Кириллова, колону техніки побачили сьогодні, 1 березня.

Зазначається, що вона рухається з боку Городні до Чернігова. Білоруські війська ідентифікували за маркуванням.

Як додали у прес-службі оперативного командування “Північ”, присутність білоруських військ у Чернігівській області фіксують уже третій день.

Після вторгнення Росії в Україну, самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко хоче долучитись до окупантів й приєднати свою армію до їх складу

Збройні Сили України з великою хоробрістю розбивають армію окупанта. Через нестачу палива і продовольства росіяни намагаються затягнути Білорусь у війну проти України.

Український музикант Сергій Бабкін теж вирішив не стояти осторонь і звернувся до білорусів із закликом врятуватись і врятувати.

Брати білоруси, я благаю вас не допустіть цього безумства. Тому, що для них (президентів Росії і Білорусі ) це партія в хокей. Ваші сини, брати, чоловіки будуть, як шайба на льоді, – промовисто сказав співак.

Виконавиця Mamarika поширила на своїй інстаграм-сторінці публікацію, де вимагає самопроголошеного президента Білорусі зупинитись.

Телеведуча Леся Нікітюк у своєму інстаграмі поширила допис, де також звернулась до підписників з Білорусі. У публікації Нікітюк наголосила, що сьогодні в Україні йде 4 день війни, до якої Путін з Лукашенком хоче підключити білоруську армію. Знаменитість написала, що російський диктатор бажає, щоб гинули не його солдати, а солдати Білорусі.