Сьогоднішня активність Росії біля українського кордону спрямована на дестабілізацію ситуації всередині України, НАТО і ЄС. У Кремлі готові до вторгнення і така можливість у них є.

“В оцінках і в фактажі ми абсолютно збігаємося (з Британією і США, – ред.). Ми більш спокійно сприймаємо загрозу (вторгнення Росії – ред.)”, – сказав Резніков.

Про це заявив міністр оборони Олексія Резнікова в ефірі “Свобода Слова” на ICTV.

За його словами, факти збільшення кількості російської військової техніки біля кордону України не є новиною і завдяки ЗМІ цивілізований західний світ нарешті зумів побачити те, що відбувається. Міністр додав, що це посилює українські позиції в протистоянні з РФ.

Міністр зауважив, що тільки разом з партнерами ми зможемо не допустити прямої агресії з боку РФ.

“Тобто готовність у них є, але я залишаю позитивну надію, що прийняття рішення на вторгнення в Кремлі не відбулося, хоча потенційно у них така можливість є”, – зазначив він.

Резніков додав, що сьогоднішня активність з боку РФ спрямована в першу чергу на дестабілізацію всередині України, НАТО і країн ЄС.

Зауважимо, на кордоні з Україною зосереджені російські війська і техніка, що може свідчити про те, що російський уряд шукає можливість просунутися далі на українську територію.

Сполучені Штати Америки занепокоєні концентрацією військ Росії поблизу українських кордонів. Вашингтон попередив своїх європейських партнерів про те, що Росія може піти на вторгнення в Україну.

Натомість, Росія як завжди заперечує подібні заяви. За словами Полянського, Росія “ніколи не планувала (вторгнення в Україну) і не буде, якщо нас не спровокує Україна або хтось ще і це не буде питанням захисту нашого національного суверенітету”.