Громадянина Білорусі Віталія Шишова, який напередодні зник у Києві, 3 серпня знайшли повішеним в одному зі столичних парків. Відомо, що тіло виявили неподалік від дому померлого.

Мобільний телефон і особисті речі Шишова вилучили з місця події. Поліція відкрила кримінальне провадження за статтею про умисне вбивство.

Правоохоронці наголосили, що перевірятимуть всі версії трагедії, зокрема й можливість вбивства, замаскованого під суїцид.

“Повне бачення події встановимо після допиту свідків, аналізу відеозаписів з камер системи “Безпечне місто”, проведення експертиз і слідчих експериментів”, – наголосили у поліції.

Нагадаємо, у Києві шукали лідера “Білоруського будинку в Україні” Віталія Шишова. 2 серпня він вийшов на ранкову пробіжу й зник.

Його телефоном хтось користувався, але одразу “клали слухавку”. Правоохоронці шукали білоруса.

Про зникнення Шишова повідомили на сторінці “Білоруського будинку в Україні”. Там припускають, що він вийшов на пробіжку зранку, оскільки у будинку, де він живе, немає його спортивного одягу.

“Вийшов, імовірно, на щоденну пробіжку й не повернувся. З його номера було зроблено кілька так званих “глухарів”, однак зараз зв’язатися з ним неможливо. Більше на зв’язок він не виходив. Ми прочесали масив, де він зазвичай здійснював пробіжки, але ніяких слідів Віталія не виявили”, – пишуть на сторінці організації.

Знайомі Віталія Шишова розповіли “Белсат”, що раніше за ним вже стежили невідомі під час пробіжок. Також до нього і до його дівчині підходили підозрілі люди, намагалися розмовляти.