Президент Білорусі Олександр Лукашенко зробив резонансну заяву. На нараді з членами уряду в Мінську він сказав, що Польща хоче захопити Білорусію область.

Про це, повідомляє прес-служба Лукашенка.

“Ми сьогодні маємо в наявності певний етап гібридної, скажімо прямо, війни проти Білорусі. А як це інакше назвати? Засоби масової інформації та інформаційна сфера вражена цією боротьбою, війною протиборчих сторін. Дипломатична бійня проти нас почалася і на найвищому рівні”, – вважає Лукашенко.

За його словами, «нестійкі сусіди» країни не тільки відкрито заявляють про свою позицію щодо повторних виборів, але і починають втручатися у внутрішні справи і тиснути на державу.

“Ви бачите ці заяви про те, що якщо Білорусь розпадеться, то Гродненська область відійде Польщі. Вони про це вже відкрито говорять, сплять і бачать. Нічого у них в цьому плані не вийде, це я знаю точно”.

Також раніше Лукашенко говорив, що протестуючі підняли над Гродно польський прапор і пригрозив, що буде це зупиняти кардинальним чином.

Нагадаємо, раніше Білорусь звинуватила Литву в спробі порушення повітряного простору .; зокрема, з литовської території був запущений зонд з восьми повітряних куль з “антидержавної символікою”.

До цього в Білорусі почався третій етап комплексної перевірки бойової готовності Збройних сил нібито через напруженість на західному кордоні країни.