Монобільшість незабаром стане мономеншістю і не зможе приймати законопроекти. Зеленського змусять піти на перевибори, вважає експерт.

Монобільшості залишилося недовго існувати, а Медведчук розвалить Зе-фракцію вже в цьому році, пише Михайло Островський.

“Днями мимоволі стали мені розповіли про цікавої зустрічі в VIP-залі аеропорту «Жуляни», де мило розмовляли депутат від ОПЗЖ Тарас Козак і «митний рішала» Ілля Павлюк, впливовий чоловік, між іншим. На Павлюка в «Слузі народу» орієнтуються близько 65 депутатів. І як повідомляв той же Bihus.info, депутати відвідують офіс Павлюка перед голосуваннями за важливі законопроекти. Крім того, Павлюк не вилазить з ОП. Вірніше, не вилазив. Зараз ситуація, схоже, змінилася “, – розповідає політичний експерт.

Островський продовжує: “Так ось, мене факт цієї зустрічі найближчого соратника Медведчука з «сірим кардиналом» «слуг» надзвичайно зацікавив. Спробував дізнатися побільше, які справи пов’язують Козака з Павлюком. І дещо дізнався. Як розповіли мої джерела, тонути разом з Зеленським його оточення не має наміру. Павлюк побив горщики з Єрмаком і готовий вивести своїх депутатів з «Слуги народу», організувати свою фракцію і працювати спільно з ОПЗЖ проти Зеленського і Єрмака. Власне, це і обговорювалося на зустрічі з Козаком, який є найближчим соратником Медведчука “.

“Павлюк намагається продати свій актив Медведчуку, поки це ще в ціні. На даному етапі ця угода може принести Павлюку багато бонусів, адже ОПЗЖ найбільш зацікавлена ​​в розвалі «СН». Що натомість хоче Павлюк, поки не дуже зрозуміло. Судячи з публікацій в ЗМІ, він людина безпринципна і цінує гроші. Його інтереси знаходяться на митниці. Окрім збереження своїх схем з контрабандою Павлюку можуть бути цікаві медіаресурси Медведчука, які можна направити на розкрутку депутатів з групи впливу Павлюка і для дискредитації Єрмака і Зеленського “, – вважає експерт.

“Мої джерела повідомляють, що Козак нічого не відповів на цю пропозицію. Взяв час обговорити всі з Медведчуком. Втім, цілком очевидно, що опозиція працює в усіх напрямках, і позачергові вибори в Раду в 2021 році стають все реальніше. Мій прогноз – монобільшість незабаром стане мономеншістю і не зможе приймати законопроекти. Зеленського змусять піти на перевибори “, – вважає Островський.