Проросійський блогер Анатолій Шарій, якого українські правоохоронці підозрюють у скоєнні державної зради, не з’явився за повісткою на допит в СБУ 22 лютого. В спецслужбі повідомляють, що розцінюють такий стан речей як спробу сховатися від слідства.

“22 лютого Анатолія Шарія було викликано для проведення слідчих дій за участю підозрюваного, він не з‘явився. Його неявку можна трактувати, як переховування від слідства.

Водночас клопотання адвоката В. Рибіна буде розглянуто та задоволено відповідно до вимог КПК України. І адвокат, і його підзахисний запрошуються 25 лютого 2021 року для ознайомлення з матеріалами провадження, які слугували для повідомлення підозри Анатолію Шарію”, – повідомляє СБУ.

Своє чергою, Шарій записав черговий відеоблог, в якому заявив, що СБУ п’ять днів переховується від його адвокатів. Яким нібито не надають весь пакет документів за підозрою.

Він каже, що не може фізично прибути на допит, оскільки перебуває за кордоном і має статус біженця.

Відмітимо, що проти дружини одіозного блогера Анатолія Шарія Ольги відкрили кримінальну справу нібито за фактом підробки документів під час виборів до Верховної Ради, повідомив журналіст Сергій Іванов на своїй сторінці в Facebook.

“Сьогодні за моїми заявами зареєстровано кримінальне провадження за фактом підробки офіційних документів та використання громадянкою Шарій свідомо підроблених документів під час виборів до ВР (ч.4 ст. 358 КК)”, – написав він.

Про відкриття справи написала в Telegram і сама Ольга Шарій.

“На мене відкрили кримінальну справу за ст. 358 ч. 4 (підробка документів) за те, що я нібито внесла брехливі дані під час виборів до ВР. Про це повідомляють Українські ЗМІ. Смішно, що про це пише підстилка ОП, яку Подоляк офіційно назвав своїм штатним блогером”, – написала вона.