Стали відомі нові подробиці смерті судді Печерського районного суду Віталія Писанця у селі Погреби Київської області.

На місці події працювали співробітники Державного бюро розслідувань, розповіли у Головному управлінні Національної поліції в Київській області.

Справою про смерть судді займатиметься ДБР, бо в матеріалах фігурує правоохоронець. Кримінальне провадження відкрито за статтею “Вбивство”.

Це зроблено для того, щоб було більше можливостей встановити істину, повідомили правоохоронці.

Київська обласна прокуратура здійснюватиме процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, тривають невідкладні слідчі дії, встановлюються всі обставини події, призначено комплекс експертиз.

За попередніми даними слідства, подія сталася 11 вересня поточного року у с. Погреби Броварського району Київської області. Наразі тривають невідкладні слідчі (розшукові) дії, встановлюються всі обставини події та призначено комплекс експертиз.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими територіального управління ДБР, розташованого в м. Києві. Хід досудового розслідування взято на контроль Київської обласної прокуратури та Офісу Генерального прокурора, – йдеться у повідомленні.

У свою чергу Офіс генерального прокурора взяв на контроль хід розслідування у кримінальному провадженні.

Київська обласна прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому за фактом смерті судді Печерського районного суду м. Києва. Наразі тривають невідкладні слідчі дії, встановлюються всі обставини події та призначено комплекс експертиз. Офіс Генерального прокурора взяв на контроль хід розслідування у кримінальному провадженні.

Смерть судді Писанця під Києвом

Раніше повідомлялося, що в селі Погреби Київської області знайдено тіло судді Печерського райсуду столиці Віталія Писанця. За деякими даними, напередодні він відпочивав зі слідчим Солом’янської НП Євгеном Хоменком та адвокатом Петром Онопенком.

У той же час як повідомили джерела в правоохоронних органах, на тілі Писанця немає видимих тілесних ушкоджень. За попередньою інформацією, не було ні стрілянини, ні бійки.

Не виключено, що у цього служителя Феміди відірвався тромб. Все це встановить експертиза,- повідомили правоохоронці, знайомі з матеріалами кримінального провадження.

За іншою версією, під час вживання спиртних напоїв між суддею і слідчим Хоменком виник словесний конфлікт. Роздратований Писанець вдарив слідчого по обличчю рукою, на чому конфлікт був вичерпаний.

Що відомо про суддю Віталія Писанця:

Віталій Писанець був слідчим суддею у справі про загибель журналіста Павла Шеремета.

Він також нещодавно проводив одне із засідань у справі Віктора Медведчука-розглядав відвід іншого судді у справі нардепа.

Раніше в Facebook з’явилося повідомлення нібито від імені судді Печерського райсуду в.Писанця про те, що він не приймав рішення про відновлення є. Амосової на посаді ректора медуніверситету і нібито направив з цього приводу повідомлення до Вищої ради правосуддя. Пізніше інформація була спростована.