Головнокомандувач Збройних сил України Руслан Хомчак, підопічні якого останнім часом масово хворіють Covid-19, заразився на коронавірус.

Про це в четвер, 10 вересня, повідомив начальник управління зі зв’язків з громадськістю Збройних сил України полковник Богдан Сеник, передає “Інтерфакс-Україна”.

“Так, протягом двох тижнів головнокомандувач Збройних сил України генерал-полковник Руслан Хомчак знаходиться на самоізоляції з дотриманням всіх рекомендацій Міністерства охорони здоров’я і військових медиків. На сьогодні стан його здоров’я задовільний. Після здачі ПЛР-тесту, який показав позитивний результат, дотримуючись всіх рекомендацій , він відразу пішов на самоізоляцію “, – заявив представник відомства.

Раніше в Міноборони і Генштабі ЗСУ про захворювання Руслана Хомчака не повідомляли.

Нагадаємо, що за минулу добу в рядах ВСУ було виявлено 44 людини з COVID-19. Семеро з них були госпіталізовані. При цьому в командуванні Медичних сил запевнили, що стан всіх хворих задовільний, вони отримують все необхідне лікування.

Всього станом на ранок 10 вересня в Збройних силах хворіють 643 людини. За час епідемії одужали 1440 чоловік, було зафіксовано шість летальних випадків.

За минулу добу в Україні виявили 2582 випадки зараження коронавируса. Станом на 10 вересня загальна кількість хворих становить 145 612.

Найбільше нових випадків зараження коронавирусом виявили в Харківській, Тернопільській, Львівській, Івано-Франківській, Хмельницькій, Чернівецькій, Рівненській, Вінницькій областях.