У Білорусі правоохоронці затримали головного редактора гомельського видання “Сильні новини” Анну Якштас і її чоловіка, журналіста Дениса Якштаса.

Про це в суботу, 3 жовтня, повідомив засновник видання Петро Кузнєцов у своєму Facebook.

“Забрали всю техніку, а хлопців – в РВВС. Зв’язки з ними немає. Вдома залишилися діти. У Радянському РВВС, куди, як говорили, їх повезуть, заперечують, що наші співробітники у них. З’ясовуємо ситуацію”, – написав Кузнєцов.

Пізніше він додав, що що Денис Якштас вранці поїхав на велосипеді за грибами, проте по дорозі його затримали правоохоронці. За інформацією Кузнєцова, в будинку Якштасова пройшов обшук, в ході якого було вилучено всю техніку.
Офіційний представник УВС Гомельського облвиконкому Віталій Пристромів підтвердив, що Якштаси були затримані “в рамках адміністративного виробництва”. У той же час правоохоронець заперечує, що в будинку журналістів проводився обшук, проте заявив, що у них “вилучено комп’ютерну техніку”.

Нагадаємо, на минулому опозиційному жіночому марші в Мінську силовики затримали чотирьох журналісток з видань “Єврорадіо”, “Белсат”, “Наша ніва” і “tut.by”.