У столиці Росії Москві важко поранений мільярдер і засновник меблевого магазину. У перестрілці постраждав власник меблевого магазину «Три кити» Магомед Халидов. В даний момент він знаходиться в лікарні, – передає Корупція Інфо

Популярне: УВАГА ВСІМ ЛЬВІВ’ЯНАМ!!! У центрі міста знайдено масове захоронення людей!

Бізнесмен отримав поранення під час розборки з іншими чеченцями, які, як повідомляється, належать до так званого клану Байсуровых. Останні в перестрілці біля ресторану на заході Москви втратили чотирьох своїх представників – двоє вбиті, інші тяжко поранені. На даний момент невідомо, що спровокувало конфлікт. Однак, за даними місцевих правоохоронців, причиною перестрілки послужили розбіжності в бізнесі по здачі в оренду нерухомості і борги.

 

Інцидент стався неподалік від одного з ресторанів Москви. Халидову лікарі провели дві операції. Порушено кримінальну справу за статтею «вбивство двох і більше осіб».

Халидов – колишній вантажник, який колись разом з родичами нібито вдало вклався у меблевий бізнес. В кінці 1990-х сім'я Халидовых вже контролювала практично весь меблевий бізнес Москви, вклавши в нього 25 млн. доларів. Назва «Три кити» означало трьох братів Халидовых — Сумайда, Магомеда і Арбі.