Вбивцю і насильника в Кривому Розі засудили до довічного ув’язнення. Про це повідомила прес-служба прокуратури Дніпропетровської області.

Вироком Жовтневого районного суду м. Кривого Рогу 37-річного громадянина визнано винним у скоєнні злочинів, передбачених ч.2 ст.115, ч.2 ст.15 ч.1,2 ст.152, ч.5 ст.152, ч . 2 ст.153 та ч.2,4 ст.187 КК України (умисне вбивство, згвалтування, замах на згвалтування, сексуальне насильство, розбій).

Встановлено, що раніше судимий житель Кривого Рогу, звільнившись з місць позбавлення волі умовно-достроково, на шлях виправлення не став і в період з травня по червень 2018 здійснював розбійні напади та ґвалтував жінок. Жертвами зловмисника стали 6 постраждалих у віці від 18 до 38 років.

Щоб подолати опір, зловмисник стискав жертві шию до втрати свідомості. Якщо жінки довгий час не приходили в себе, у підсудного не виникало бажання у задоволенні статевої пристрасті, тому він залишав місце злочину, прихопивши їх майно (мобільні телефони, прикраси, грошові кошти і т.д.).

У разі якщо жінка приходила в себе і могла чинити опір, її чоловік ґвалтував і позбавляв життя. Так, обвинувачений задовольнив статеву пристрасть неприродним способом з двома дівчатами 2000 і 1997 р.н., після чого їх задушив.

Суд підтримав позицію Криворізької місцевої прокуратури №3 і призначив йому покарання у вигляді довічного позбавлення волі з конфіскацією майна.