Прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон та Президент України Володимир Зеленський підписали угоду про стратегічне партнерство між країнами.

 

Про це повідомляє Deutsche Welle

Україна та Великобританія в четвер, 8 жовтня, підписали угоду про політичну співпрацю, вільну торгівлю та стратегічне партнерство. Про це повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

“Історичний момент: підписали угоду. Як сказав прем’єр-міністр Борис Джонсон, це означає більше торгівлі, більше безпеки, більше взаємодії між Україною та Великою Британією. Два фланги Європи – західний і східний – стали ще ближче”, – написав Кулеба у Twitter.

Документ підписали президент України Володимир Зеленський і прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон. Церемонія відбулася в Лондоні під час офіційного візиту Зеленського до Великобританії. Укладення двостороннього договору було необхідне у зв’язку з виходом Великобританії з Європейського Союзу (так званий Brexit).

Нагадаємо, що напередодні У Лондоні, в Букінгемському палаці, герцог і герцогиня Кембриджські провели аудієнцію з Президентом України Володимиром Зеленським та першою леді Оленою Зеленською.

“Сьогодні герцог і герцогиня Кембриджські провели аудієнцію з Президентом України Володимиром Зеленським та першою леді Оленою Зеленською у Букінгемському палаці”, – йдеться у повідомленні.