Відомий олігарх та бізнесмен Ігор Коломойський, якого часто пов’язували із партією “Слуга народу” заявив, що монобільшості у партії «Слуга народу» в парламенті по суті вже нема, проте він запевняє, що аж ніяк до цього не причетний.

Про це він заявив у коментарі «Українській правді».

“Те, що ви говорите, – брехня. Це фантастика. Так, монобільшості де-факто немає. Але для чого мені, як ви кажете, щось розхитувати?”

Також бізнесмен наголосив, що у нього немає намірів домагатися посади прем’єр-міністра для своєї людини.

«Я не хочу, щоб Ігор Палиця [нардеп, лідер партії «За майбутнє»] став прем’єром. За де-факто президентської моделі управління прем’єр-міністр — це технічна людина. Це самогубство — і людське, і політичне. Я ж не можу товаришу таке бажати», — сказав він.

“Щоб зруйнувати монобільшість, треба самій “Слузі народу” вигнати 23 людини із фракції. Бо якщо хтось сам вийде, то партія у них забере мандат. І навіть якщо “слуги” самі виженуть 23 людини, то вони легко доберуть собі позафракційних. Чи, наприклад, “Довіра” ввійде – і все”.

Нагадаємо, раніше Українська правда з посиланням на неназваного депутата із партії “Слуга народу” повідомляла про те, що за допомогою загрози дострокових парламентських виборів Коломойський може змусити Зеленського «поділитися владою» з «перевіреними професіоналами». Йдеться про призначення на посаду прем’єра або віце-прем’єра Ігор Палицю, який є партнером олігарха.

“Не секрет, що у Коломойського є багато своїх у “Слузі”. Зараз їх ще побільшало: комусь помогли, комусь “принесли”. Думаю, у нашій фракції у нього уже людей під 40. Якщо додати сюди “За майбутнє”, то в Раді Коломойський може зібрати 60-70 голосів”,- зазначив один із депутатів.

За даними джерел, тривають перемовини між Офісом президента і депутатською групою “За майбутнє”, якою опікується у Раді партнер Коломойського Ігор Палиця.

“Бєня трохи шантажує Зеленського, що виведе своїх зі “Слуги народу” і розвалить коаліцію. А натомість пропонує “посилити” її за рахунок входження групи “За майбутнє”, – розповідає джерело.

Журналісти зазначають, що суть – змусити Зеленського поділитись владою із “перевіреними професіоналами”

“Зокрема віддати крісло прем’єра чи віцепрем’єра Палиці”, – йдеться у статті.