У Тернопільській області у зв’язку з подіями у Мукачевому Закарпатської області вдвічі збільшено кількість міліцейських патрулів з метою недопущення провокацій, передає Корупція.Інфо із посиланням на УНІАН

«У зв’язку із загостренням ситуації у Закарпатській області з метою уникнення провокацій особовий склад переведений на посилений варіант несення служби. Було вдвічі збільшено кількість патрулів з метою недопущення провокацій на території області та обласного центру», – сказав він.


При цьому Попіль додав, що весь особовий склад залишається на Тернопільщині.

«Ні керівники, ні особовий склад тернопільської міліції жодних наказів про проведення тих чи інших дій на території Закарпатської області не отримували. Ми займаємося охороною порядку і стабілізацією ситуації. Продовжуємо виконувати свої основні завдання, передбачені законом про міліцію, тобто захищати здоров’я і безпеку громадян і суспільні цінності», – сказав Попіль.

11 липня ввечері та сьогодні представники «Правого сектора» і його прихильники двічі пікетували в Тернополі обласне управління міліції, вимагаючи відставки міністра внутрішніх справ Арсена Авакова у зв’язку з подіями 11 липня в Мукачевому.