Першого червня не стало талановитого молодого режисера і хореографа Миколи Бойченко, передає Корупція.Інфо

Вся Україна сумує через втрату 32-ох річного артиста, засновника студії D'Arts Dance Project. Хлопець запам'ятався як самий харизматичний учасник "Україна має талант" і вже як талановитий постановник в шоу "Танцюють всі" і "X-factor". За попередніми даними Микола помер через запалення легенів.

Популярне: Введення абонентської плати на опалення і воду: В Україні вступає в силу новий комунальний закон

У Соціальних мережах все знайомі хлопця та й просто шанувальники досі не можуть прийти до тями від такої страшної новини і висловлюють співчуття родині юного артиста. Одним з перших про смерть Бойченко розповів популярний співак Монатік. За його словами, Микола став для нього справжнім учителем. Він дуже часто ставив постановки для його кліпів.

"Коля був моїм учителем, в любові до сцени і до справи свого життя. Прямим прикладом відданих своїм ідеям і віри в них. Те, що Він створював, завжди притягувало магнітом і ніколи не залишало байдужим, тому що робив Він все з великою душею. Не хочу, не можу повірити в те, що тебе більше немає … всередині неприборкане почуття скорботи ".

Шанувальники артиста теж не залишилися осторонь:

"Неземна людина, до сих пір перед очима номер про" божевілля "з" Танцюють всі ". Ти залишав світло в душах, яких стосувався йдучи по життю. Нехай тепер танцюють зірки на небі!". "Дуже шкода коли йдуть кращі. Завжди будемо пам'ятати і цінувати"."Не можу повірити, що цього таланту більше немає, все в душі обривається, коли згадуєш, що більше не уідішь його творінь".

Похорон Миколи відбудуться у вівторок.