Терориста ДНР засудили на 13 років за намір вчинити теракт у день виборів Президента (ФОТО) (ВІДЕО)
 
Бердянський міськрайонний суд Запорізької області виніс вирок бойовику із так званої «ДНР», який мав намір вчинити теракти в день проведення виборів Президента України. В ході спецоперації правоохоронці, крім зловмисників, вилучили також одну із найбільших партій зброї. Тепер ватажку терористів світить до 13 років позбавлення волі.
 
Сьогодні, 6 квітня, Бердянський міськрайсуд Запорізької області виніс вирок у кримінальному провадженні стосовно бойовика «ДНР», керівника терористичної групи, яка готувала захоплення адміністративних будівель та вчинення терактів у Бердянську.
 
Зокрема, у ході досудового розслідування встановлено, що напередодні та в день проведення виборів Президента України група терористів мали вчинити теракти та захопити морський порт і адміністративні будівлі у Бердянську. Також відомо, що у разі успішного виконання завдання бойовик – керівник групи мав зайняти місце самопроголошеного «мера» Бердянська.

Читайте також: Російсько-терористичні війська готові до наступу, чекають наказу – Тимчук

Крім цього, зловмисник розповів слідству, що його діями керували представники російських спецслужб, які також контролювали доставку стрілецької зброї та вибухівки, що призначалась для озброєння терористів.
 
Проте, вчинити свій план террористам не вдалося. Так, наприкінці травня 2014 року у ході спецоперації співробітники СБУ затримали зловмисників та вилучили 73 ящики з озброєнням, доставлені морським шляхом з окупованої території АР Крим. Внаслідок проведених дій, правоохоронці вилучили одну з найбільших партій зброї: 24 гранатомети РПГ-22, 5 кулеметів РПК, 3 кулемети ПКМ, 88 автоматів АК-74, 920 гранат РГД-5, 25 200 набоїв та різне спорядження.
 
Наразі, вироком суду ватажка терористичної групи визнано винним та призначено покарання у вигляді тринадцяти років позбавлення волі.
 
Нагадаємо, у Запоріжжі співробітники Служби безпеки України затримали 3-х терористів, які влаштували вибух біля Запорізької облдержадміністрації на замовлення. Зокрема,  злочинці отримали від бандитів з «ДНР» 18 тис. грн для виготовлення вибухового пристрою та скоєння теракту.

 

 

Джерело: Корупція.Інфо.