Рік тому знімальна група "5 каналу" разом із учасником АТО марно намагалися потрапити у його законне житло. Двері ніхто не відчинив, попри те, що за документами у помешкання вже є нові власники, передає Корупція.Інфо

Популярне: Другий Чорнобиль? На Україну насувається страшна трагедія. Цілі вулиці підуть під землю…

Що ж збирається робити боєць АТО далі, аби повернути законне житло – дивіться у сюжеті 5 каналу.

Квартиру у Печерському районі Києва вони придбали, коли Ростислав Тихонов саме був на Донбасі.

"Ти воюєш не тільки за вітчизну, ти воюєш ще й за свою родину. І ось ти приїжджаєш і розумієш, що тобі треба боротися за свою родину та свою власність", – каже військовий.

Половина квартири у престижному районі Києва належала Ростиславу, друга – його батькові. Останнього напоїли і змусили підписати якісь документи. Згодом експертиза у кримінальному провадженні довела: підпис зроблений людиною, яка не відповідала за свої дії.

"Тут не треба бути експертом, щоб побачити, що є різниця. Подивіться на цей підпис. Тут у прізвищі відсутні букви. Тут підписуються договори на дві квартири, договір що він нібито запозичив гроші. Все це робиться протягом шести годин у нотаріуса, і нотаріус це бачить", – каже адвокат Ростислава Тихонова Тетяна Козаченко.

У справі також є підробні документи. Зокрема, неіснуюче рішення суду, в якому син стверджує, що віддає свою частку квартири батькові. Анатолій Остапенко, який у справі фігурує як покупець, стверджує: не знав, що угоду укладає із порушеннями. Більш того, квартиру він купляв за допомоги знайомих юристів.

Рік засідань – і от нарешті рішення суду частково на користь Ростислава Тихонова. Суддя постановив визнати договір купівлі-продажу у частині 1/2 частки квартири, яка належить Тихонову недійсним.

Щоправда таке рішення, на думку адвокатів є небезпечним, адже суддя не врахувала що сам договір був укладений із значними порушеннями, а значить має бути скасований повністю. До того ж жити разом законний позивач та відповідач не зможуть через конфлікт інтересів.