Українські бійці продовжують успішний контрнаступ у Херсонському напрямку – вони взяли під вогневий контроль чи не всю область, не залишивши можливості окупантам безпечно зберігати боєприпаси.

Про це в ефірі українського каналу розповів Сергій Хлань, депутат Херсонської облради.

За його словами, коли рашисти пригнали залізничний рухомий склад в Брильовку, недалеко від Каланчака він був знищений, детонація була потужна. Окрім цього, пожежі, спричинені знищенням ворожих складів, були також в самому Каланчаку та Чаплинці, що дуже близько до адмінкордону з Кримом. Така ж сама ситуація була в Каховці, Новій Каховці, Скадовську та інших місцях області.

“Ніде в окупанта нема безпечної ділянки для штабів, складів та техніки. Це мова про райони на лівому березі Дніпра. На правому у них ситуація ще гірша. Там панічні настрої у орків тільки посилюються”, – підкреслив Хлань.

Він також наголосив, що продовжують просуватися по території області. Не так швидко, як на Харківщині, але процес іде, що активно стимулює ворога до дезертирства. На думку депутата Херсонської облради, саме тому російське командування використовує кадирівців як заградотряди.

“Анонсований орками приїзд в область додаткової кількості кадирівців – це саме для посилення загрядотрядів”, – підсумував Сергій Хлань.