Народний депутат Олександр Дубінський після відсторонення з посади керівника Київської обласної організації Слуги народу вирішив звернутися особисто до президента Володимира Зеленського.

У своєму пості у Facebook він назвав своє зняття з займаної посади «зачисткою», і поцікавився у глави держави, чи дійсно той схвалив таке рішення.

«Окреме питання для президента: «Ви дійсно дали добро для шахрайської зачистки Київської обласної організації партії Слуга народу від тих, за кого голосували виборці на місцевих виборах?», — написав нардеп.

Сам Зеленський відсторонення Дубінського поки ніяк не коментував.

Як повідомили у Слузі народу, посаду голови Київської обласної організації партії займе член комітету Верховної Ради з питань свободи слова Андрій Мотовиловець.

Сам Дубінський раніше стверджував, що дана інформація є «фальшивкою».

Нагадаємо, 11 січня Дубінський, екснардеп Олександр Онищенко та ще п’ять соратників народного депутата Андрія Деркача потрапили до списку санкцій Мінфіну США.

Американська влада пояснила, що всі вони були частиною російської мережі зовнішнього впливу.

Після введення проти Дубінського санкцій США, Слуга народу зібралася на засідання, на якому, за словами інших членів партії, президент Володимир Зеленський вимагав, щоб нардеп добровільно вийшов з фракції, однак той відмовився.

Після цього Слуга народу провела в спеціально створеному додатку опитування з приводу його партійного майбутнього, за підсумками якого було проведено голосування.

1 лютого більшість членів фракції висловилася за виключення Дубінського.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.