Стало відомо, що оператор Віктор Кріпченко помер. Йому був 71 рік. Про це написав український кінознавець Сергій Тримбач в своєму блозі.

«Тільки що, по телефону, як постріл: помер кінооператор Віктор Кріпченко. Прямо на вулиці, на ходу. Ще вчора я бачив його в Будинку кіно, розмовляли, ніщо не віщувало трагедії … ».

Як відомо, в липні ВікторуКріпченку виповнився 71 рік:«Ми, кілька друзів, вітали його в Феофанії, він лежав у лікарні. Втім, не лежав – приймав гостей в абсолютно здоровому вигляді. Сказав тоді: “Це чи не вперше такий хороший у мене день народження”. Здавалося, хворобу поборов, хоча говорити ще не міг (писав свої меседжі в книжечці). І ось … », – додав автор повідомлення.

«Віктор, як же так? Це неможливо прийняти, в це неможливо повірити. Побув би ще трохи з нами … Не захотів, пішов. Сльози навздогін », додав колега по цеху в зв’язку з кончиною оператора.

Відомо, що чоловік працював в зоні аварії Чорнобильської АЕС, там дуже підірвав своє здоров’я, перебуваючи в епіцентрі трагічних подій.