У Дніпрі жорстоко вбили військового ЗСУ з Тернопільської області Руслана Романюка.

Його тіло знайшли 14 листопада. Воїн прямував у відпустку до свого рідного села Білозірка. 41-річний чоловік два роки служив в ЗСУ.

"Тіло чоловіка виявили 14 листопада в центральній частині Дніпра, в покинутій будівлі поблизу вокзалу. Попередньо відкрито кримінальне провадження за фактом умисного вбивства. Зараз чекаємо висновків про причини смерті", — повідомила прес-секретар управління Нацполіціі в Дніпропетровській області Анна Старчевська.

"Страшна новина сколихнула тільки Лановеччіну і наш прихід! Жорстоко був убитий контрактний військовослужбовець ЗСУ Руслан Романюк, який їхав у відпустку в своє рідне село Білозерка і так хотів побувати на молитві в своєму тихому сільському храмі! Вічна пам'ять", — написав місцевий священик Олексій Філюк на сторінці в Facebook.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

З родичів у Романюка залишилася тільки тітка. Він жив з бабусею і дідусем, які померли за кілька років до служби.

Варто нагадати, що раніше в Києві психічно хворий чоловік ледь не вбив полковника Збройних сил України у відставці, коли той відкрив йому двері. Постраждалого врятувала вчасно наспіла дочка, яка відтягнула нападника від батька, що лежав на підлозі без свідомості.