Жорстокій вбивці власного чоловіка винесли вирок, передає Корупція.Інфо

У Спеціалізованому міжрайонному суді в кримінальних справах Північно-Казахстанської області винесли вирок 56-річній жінці за вбивство співмешканця.

10 лютого цього року підсудна посварилася зі своїм співмешканцем через те, що їй необхідно було вийти з дому у справах. Чоловік висловився проти намірів підсудної, тому що після перенесених операцій він був, слабкий і насилу пересувався.

В результаті сварки у Буніної виник злочинний умисел. Вона відштовхнула чоловіка, через що він, втративши рівновагу, впав на кухонний диван. Вже лежачому чоловікуа вона почала наносити численні удари в область голови та обличчя. Потім вона взяла в праву руку ніж і завдала ним множинні удари по тілу. Від отриманих тілесних ушкоджень чоловік помер на місці.

Після цього Буніна винесла труп на балкон своєї квартири і протягом тижня розчленовувала тіло сокирою, частини трупа виносила і викидала в сміттєві контейнери, встановлені у дворі.

18 лютого частини правих верхніх і нижніх кінцівок чоловіка булои виявлено у сміттєвих контейнерах. Наступного дня О.Буніну затримали співробітники поліції, а на балконі її квартири вони знайшли голову з верхньою частиною тулуба.

Популярне: Скандал з Порошенком в Миколаєві: Бійців, які відмовились виконати наказ, вже звільнили

"Вироком Спеціалізованого міжрайонного суду у кримінальних справах Північно-Казахстанської області Олена Буніна визнана винною в скоєнні злочину, передбаченого статтею 99 частиною 1 Кримінального кодексу РК" Вбивство" і їй призначено покарання у вигляді 10 років позбавлення волі, з відбуванням покарання в установі кримінально-виконавчої системи середньої безпеки ", – зачитав вирок суддя Ісмаїлов.

Вирок суду не набрав законної сили.