У Мережі з'явилося останнє фото 21-річної француженки Софі Льюннет, яку вбили британські роботодавці. На знімку практично неможливо впізнати молоду красуню – виснажена і забита дівчина виглядає значно старшою за свої роки, передає Корупція.Інфо

Роботодавці спалили 21-річну няню, яка нібито використовувала чорну магію.

Нагадаємо, що спалені останки французької няні Софі Льюннет були знайдені в саду на південному заході Лондона. У вбивстві дівчини звинуватили її роботодавців Сабрину Куайдер і Уйссема Медун, які тепер перекладають провину одне на одного. Як вдалося з'ясувати слідству, перед смертю Софі довго катували, морили голодом і піддавали різним приниженням.

Тепер в Мережі з'явилося останнє фото дівчини, зробленє її роботодавцями за два дні до вбивства. На знімку Софі виглядає хворою і виснаженою, а її руки зв'язані. Як повідомляє Mirror, знімок зроблений під час жорстокого допиту – Сабріна Куайдер звинувачувала дівчину в зв'язку зі своїм бойфрендом і заняттях чорною магією.

Цікаво, що відео восьмигодинного допиту Сабріна планувала передати поліцейським як доказ провини няні. Дівчина і правда визнала "провину" – вона сказала, що загіпнотизувала Уйссема Медун, щоб той зайнявся з нею сексом. Ймовірно, няня сподівалася, що після зізнання її відпустять, проте роботодавці жорстоко побили Софі, зламавши дівчині кілька ребер і грудину.

Невідомо, хто завдав удару, який привів до смерті Софі, – вбивці дівчини перекладають відповідальність одне на одного. Втім, слідчі вважають винними їх обох. Коханці разом довели красиву дівчину до страхітливого стану.

Популярне: Скандал з Порошенком в Миколаєві: Бійців, які відмовились виконати наказ, вже звільнили

Батьки вбитої дівчини приїхали в Лондон з Франції, щоб особисто подивитися в обличчя вбивцям своєї дочки. Батько Софі зізнається, що ніколи не зможе забути те, що почув на суді.

"Це було жахливо. Протягом декількох тижнів мені доводилося слухати жахливі речі, які вони зробили з Софі. Я годинами ходив берегами Темзи, намагаючись забути те, що чув протягом дня"