Винесення питання про досягнення мирних домовленостей з Російською Федерацією на референдум не має законодавчої ініціативи – це лише спосіб з'ясувати думку суспільства.

Про це заявив президент України Володимир Зеленський під час зустрічі з громадськими активістами, яка відбулася напередодні в Адміністрації глави держави. Серед учасників зустрічі були волонтери, колишні військові, повідомляється на сайті президента.

"Ми повинні чути кожну людину. Це не законодавчий референдум, а інформаційний: громадяни, що ви думаєте? Це нормальна розмова з людьми", – сказав Зеленський.

Президент також підкреслив, що прагне відкритості в обговоренні таких важливих для країни питань і не хоче ухвалювати рішення за закритими дверима, як це робилося раніше.

Учасники зустрічі погодилися, що доцільно назвати це не референдумом, а опитуванням і діалогом із суспільством.

Зі свого боку, активісти запропонували, щоб зустрічі глави держави з представниками громадськості відбувалися на постійній основі.

Нагадаємо, Глава адміністрації президента Володимира Зеленського Андрій Богдан заявив, що питання про досягнення мирних домовленостей з Російською Федерацією повинно розглядатися не тільки політиками, депутатами і президентом, але і всім народом.