У велике православне свято Водохреща, 19 січня, лідер Радикальної партії Олег Ляшко пірнав в ополонку зі своїми однопартійцями, передає Корупція.Інфо.

Після купання політики відігрівалися в лазні. Фото посиденьок викладені в Мережу. 

На фото разом з Ляшко з голим торсом позує народний депутат Сергій Рибалка. Незважаючи на те, що Рибалка заробляє на війні, торгує своїм насінням та горішками на окупованих територіях, чим надає фінансову підтримку бойовикам, лідер Радикалів не нехтує його компанією. 

"Разом – і в вогонь, і в воду. Хрещення – це очищення душі. Всі, хто керує країною, повинні проходити цей обряд, як команда "Радикальної партії" в повному складі. Ми єдина політична сила, яка так дружно шанує традиції і пірнає в ополонку. У нас залізна дисципліна і ми наведемо залізний порядок у країні", – написав Ляшко.

Додамо, що два менеджера компаній Рибалки сьогодні утримуються під вартою за підозрою у фінансуванні тероризму.

За словами нардепа Сергія Капліна, Рибалка фінансує "Радикальну партію" коштами, заробленими на крові – на війні, на Сході України.

Нагадаємо, що в липні 2017 нардеп від Радикальної партії Дмитро Лінько заявив, що Сергій Каплін діє в інтересах Дмитра Фірташа та Сергія Льовочкіна.

"Це абсолютна неприємна людина, яка займається тільки тим, що виконує замовлення Фірташа-Льовочкіна", – висловився Лінько на адресу Капліна.

Нардеп Каплін входить до складу парламентської фракції БПП, проте останнім часом позиціонує себе представником одночасно двох лівих політсил – Соціалістичної партії та Соціал-демократичної партії.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Популярне: "Думала, що вона ось-ось прокинеться": Мати влаштувала страшну фотосесію з померлою дитиною