Давиду Арахамії довелося віддуватися за президента в рідному для себе Миколаєві. Тут у соратника президента не вийшло посипати на жителів міста порожніми обіцянками, тут йому довелося стояти і мовчки слухати всі претензії простих українців до влади.

Чи не найприємніші питання очікували главу фракції «Слуга народу» під час зустрічі з жителями міста, в якому він виріс.

Так, жінка, яка назвала себе волонтеркою, заявила, що президент взагалі не в курсі, що відбувається «внизу», скаржачись, що Миколаїв так і залишається злочинним містом.

“Це гарна локшина на вухах у людей, і президент діє на емоціях людей. Він класний актор, він класна людина, чоловік. Але він нічого не розуміє в тому, що відбувається. І то, як він розповідає, він може вам сказати. Він скільки питань тримає на особистому контролі? “, – емоційно висловивилася волонтерка.

На це Арахамія намагався заперечити і хоч якось виправдатися, але не вийшло, довелося слухати далі.

– У вас уже вся країна своїх – вся країна – прокурор ваш, президент ваш, Кабмін ваш. Що ще повинно стати вашим ?, – зазначила дівчина.

Інший житель міста обрушився з критикою на Зеленського за невиконання обіцянок. Чоловіка обурює, що президент так і не позбувся кортежів, резиденцій і відкрито порушує закони, хоча обіцяв піти у відставку в подібній ситуації.

Ще одна волонтерка, син якої служить в зоні ООС, незадоволена тим, що при новій владі припинили оновлювати озброєння за стандартами НАТО.