Правоохоронці розглядають три версії причини виникнення пожежі в готелі “Токіо Стар” в Одесі, внаслідок якої загинуло вісім осіб, ще 10 постраждали.

“Перша версія – це можливий факт вбивства, … коли потім був підпал з метою приховування злочину. Друга версія – це порушення правил пожежної безпеки. І третя версія – необережне використання вогню постояльцями готелю”, – розповів начальник Головного управління Національної поліції в Одеській області Олег Бех на брифінгу в суботу.

Як повідомлялося, в Одесі в ніч на суботу, 17 серпня, сталася пожежа в готелі “Токіо Стар” на вул. Водопровідній, 1, унаслідок чого загинули вісім людей, ще 10 постраждали. За інформацією ДСНС, серед постраждалих є люди у важкому стані. За даними президента України Володимира Зеленського, четверо з постраждалих – у критичному стані.Інформації про те, чи є діти серед загиблих або постраждалих під час пожежі, наразі немає.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив негайно розпочати масштабні перевірки місць відпочинку громадян, насамперед готелів та санаторіїв.

До Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за ч. 2 ст. 270 (порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки) Кримінального кодексу України.