У п’ятницю, 17 липня, Київський райсуд Одеси обрав запобіжний захід співвласнику і директору готелю «Токіо Стар» Сергію Дурачу, якого, як напередодні повідомляли «ФАКТИ», правоохоронці затримали в міжнародному аеропорту «Одеса».

Нагадаємо, в ніч на 17 серпня 2019 року в готелі сталася пожежа, в результаті якої загинули дев’ять осіб, ще десятьох госпіталізували з ушкодженнями різного ступеня тяжкості.

Підозрюваного звинувачують в порушенні правил пожежної безпеки, що і призвело до трагічних наслідків (ч. 2 ст. 270 КК України).

У сьогоднішньому судовому засіданні сторона звинувачення заявила, що у Сергія є болгарський паспорт, що допомогло йому переховуватися від правоохоронців. Мовляв, з листопада минулого року підозрюваний перебував у міжнародному розшуку і тільки зараз затриманий.

Адвокат обвинуваченого стверджував, що підзахисний не переховувався. Більш того, в якості доказу надав заяву про добровільну явку до слідчого. Про сам звинуваченні, мовляв, він дізнався з повідомлень ЗМІ і втекти не намагався. Просто в січні нинішнього року він виїхав до Болгарії у зв’язку з необхідністю проходження курсу лікування. Повернутися з-за кордону раніше не міг через карантинні заходи і заборони, пов’язані з епідемією коронавіруса.