Його не впізнати. Сергій Притула схуд на 10 кілограмів і розповів, як йому вдалось це зробити.


Ведучому Нового каналу Сергію Притулі перелом ноги не завадив вести активну підготовку до зйомок Першого україномовного гумор-шоу« Вар’яти». І навіть допоміг схуднути!

«Травма – це просто один мінус, який дав багато плюсів: я дуже багато часу проводжу з сім’єю, я схуднув на 10 кілограмів, не докладаючи особливих зусиль. Треба було пережити операцію – повна відсутність алкоголю, правильне харчування», – зізнався телеведучий.

Сергій зізнався, що раніше, щоб схуднути і скинути 10-12 кілограмів перед зйомками, він пітнів у спортзалі місяць-півтора:

«А зараз почуваюся молоденьким огірочком! Я нарешті сягнув комфортної для себе ваги – 87 кілограмів, це мене дуже тішить. Плюсів значно більше».

Навіть на сцену «Вар’ятів», прем’єра яких запланована на 27 серпня, у першому випуску Сергій вибіг на милицях. 

«Показав, що на настрій це жодним чином не впливає, я вже достатньо адаптувався, вже місяць минув після травми. Бігаю, стрибаю з тими милицями, імітую бабцю під під’їздом, яка милицею махає і кричить «наркомани, проститутки». Я розказав у стендапі, як це трапилося. Насправді я така людина за складом характеру, яка навіть у негативних ситуація шукає плюси».

Нагадуємо, недавно Сергій Притула розповів про особливий подарунок, який зробив своїй дружині.

«Колись Катрусі в одному готелі сподобалась картина. Вона сказала: «Яка класна смішна картина» – і все, ми пішли далі. Потім я поїхав до Львова, знайшов автора цієї картини, і він намалював мені її”.