Росія ніколи не піде у відкритий наступ на Україну, якщо українці самі не створять ситуацію, яку можна буде подати світової громадськості як виправдання своїх дій.

Про це в ефірі телеканалу «Україна 24» заявив екс-глава СБУ, Ігор Смешко.

«Те, що відбувалося (погром Офісу Зеленського націоналістами – ред.) – це пряма загроза нацбезпеці країни. Під час війни, а ми перебуваємо в стані війни, закидають фаєри на дах Адміністрації президента. 10-50 грам пластиду, який можна закинути вгору за електродетонатором, вони б уже могли зробити страшні речі для головної будівлі нашої країни. Хто контролював зсередини?

Вибачте, в СБУ існує департамент захисту конституційного ладу, екстремісти правого-лівого спрямування – це його прямий обов’язок. Для цього і є служба безпеки в країнах світу, вони оперативно супроводжують для того, щоб не було ексцесів, які можуть довести до дестабілізації ситуації в країні », – заявив Смешко.

Колишній СБУшник нагадав, що Україна пережила два майдани, перший з яких, за його словами, пройшов безкровно через «блискучу роботу» українських спецслужб.

«Хоча на стороні опозиції були готові танкові колони прийти з Чернігівської області, хоча прем’єр-міністр, який балотувався, привів в боєготовність 15 тисяч внутрішніх військ, вони отримали патрони, і не без посередників, а через посередників він хотів йти до Києва. Служба тоді впоралася.

Другий майдан був кривавий, але кого він привів? «Небесна сотня» своїми життями, своїм бажанням змінити на краще, віддала свої життя, але той майдан привів ту частину команди Ющенка, яка за п’ять років в країні привела до страшних речей, не виправдала ніяких надій на зміни », – розповів спікер.

Він упевнений, що в даний момент є можливість «третього майдану», який «не можна допустити».

«Ми вже вичерпали можливості наших майданів, тому що другим Майданом скористався той чоловік, який відкрито весь час говорить, що розпад СРСР – це найбільша катастрофа в світі і відновлення Російської Імперії, Імперії Радянського Союзу – це головне.

Нещодавно президент Путін говорив, що основні досягнення – це те, що він поліпшив економічні показники в порівнянні з тією прірвою, яка була при Єльцині, і друге – це Крим і Абхазія », – сказав Смешко.

За його словами, «третій майдан» може якраз початися з таких акцій, які перетворилися в погром виступу націоналістів під Офісом президента.

«У нас на кордоні мобілізована армія, яка може скористатися цим, тому що ніколи вона не піде, якщо ми самі не створимо ситуацію, яку можна продати для світової громадськості, перш за все Європі, з виправданням того, чому вони пішли на ці речі.

Це ж все елементи національної безпеки і оборони, як можна без оперативного супроводу залишати ці речі? І де відповідні керівники спеціальних служб, які повинні відслідковувати і майже щодня рапортувати про це верховному головнокомандувачу? » – обурювався Смешко.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.