Сьогодні позаштатний радник глави Офісу президента, спікер української делегації у тристоронній контактній групі з урегулювання ситуації на Донбасі Олексій Арестович в інтерювю для телеканалу “ДОМ” заявив, що окупацію Криму Росією можна припинити рішенням президента РФ Володимира Путіна.

“Знаємо, де ключ. Ключ – у Кремлі. Війна на Донбасі може бути зупинена одним дзвінком. Крим може бути деокупований за п’ять хвилин рішенням глави Російської Федерації та тільки його персональним рішенням. І відповідно, вся персональна відповідальність лежить на ньому”, – сказав Арестович.

А також додав, що Україна рухається “політико-дипломатичним шляхом, одночасно прокачуючи можливості Збройних сил і спецслужб, збільшуючи військовий бюджет, удосконалюючи силову машину держави – оборонну”.

“Дипломатія хороша тоді, коли вона спирається на військову силу, на здатність держави себе захистити. І ми робимо все нові та нові ініціативи для того, щоб тримати в тонусі наших політичних візаві з Російської Федерації”, – пояснив Арестович.