У Києві 4 вересня невідомі повідомили про замінування гімназії №32, яка знаходиться на вулиці Івана Федорова, 2, в Печерському районі. Зазначимо, що це вже третій такий випадок з початку місяця.

Зараз патрульні евакуюють людей, забезпечують безпеку і порядок на прилеглій території, про це повідомили в пресслужбі патрульної поліції.

У поліції Печерського району сайту “Сьогодні” підтвердили інформацію про замінування гімназії на вулиці Федорова.

“Так, таке повідомлення надійшло. На місце виїхали кінологи і вибухотехніки для перевірки приміщення гімназії. Повідомлення тільки надійшло. Швидше за все з приміщення будуть евакуйовані учні та викладачі навчального закладу”, – розповіли нам в поліції Печерського району.

Там зазначають, що це вже третє повідомлення про замінування гімназії з 1 вересня. Після двох перевірок будівлі в ньому не знайшли вибухонебезпечних предметів.

“На цей момент слідчі проводять розслідування – “мінерів” шукають, але поки інформації про підозрюваних у нас немає”, – додали в поліції.

Раніше ми повідомляли, що у Києві в одному з навчальних закладів 1 вересня почалося не зі святкової лінійки – невідомі повідомили про замінування гімназії.