Павло Жебрівський виступив на черговій сесії міської адміністрації із заявою про свою відставку, передає Корупція.Інфо

Цю інформацію підтвердили пристутні на зборах депутати, а також сам чиновник на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук. За словами Павла, пройшло рівно три роки, як він зайняв цю посаду. Зараз же політик втомився і хоче поступитися своїм кріслом комусь новому і більш продуктивному. Жебрівський заявив, що вже обговорив це питання з Петром Порошенко і той погодився прийняти його заяву про звільнення.

Популярне: Лічильників не буде: В Україні вступив у дію закон. Як тепер українці платитимуть за послуги ЖКГ

"У суботу зустрівся з президентом України Петром Порошенко і попросив його про мою відставку. Він мою заяву прийняв, і в середу її повинен розглянути Кабмін", – написав П.Жебрівський на сторінці в Фейсбуці в понеділок.

У своєму повідомленні в соціальній мережі Павло поділився своїми досягненнями на цій посаді і заявив, що хотів би зробити набагато більше, але тепер сподівається, що такий обов'язок візьме на себе його наступник.

"Донецька область першою в Україні запровадила європейські норми моніторингу навколишнього середовища; ми будуємо за сучасними європейськими технологіями 4 полігони твердих побутових відходів; розгорнута масштабна робота з реконструкції парків та скверів у містах, містечках і селищах; відкриваємо Центри надання адміністративних послуг; почали реалізацію проекту по створення соціальних офісів ", – додав він.

Чим чиновник тепер планує займатися – він поки не повідомляє.