Скандали, плітки та інтриги супроводжували Ірину Бережну все життя. Мати нардепки – відомий юрист, а перший галас навколо своєї персони Ірина здійняла, коли зреклася прізвища свого батька і взяла мамине. Взагалі кажуть, що якби не мамині зв'язки та фінансова підтримка, то, можливо, вона б нічого і не досягла, передає Корупція.Інфо

Популярне: “На зміну міцним морозам йде…”: Синоптики попередили про різку зміну погоди

В минулому році п'ятого серпня Бережна загинула в жахливій автокатастрофі, коли перебувала на відпочинку у Хорватії разом з донькою. Варто зазначити, що донька Ірини також була в автівці, але вижила і отримала лише незначні травми.

Нещодавно мати Ірини розповіла, що вона не може повірити у випадковість загибелі її доньки. Але Олена Бережна зазначила, що її слова не варто вважати як офіційну заяву. Вона сказала, що першим чинником її сумнівів є те, що на сьогоднішній день і досі поліція не зібрала всю необхідну інформацію.  

Олена Бережна, як юрист зі стажем, звернулася у всі компетентні органи по справі загибелі своєї доньки і вже зробила певні висновки, вона зазначила, що попросила копії матеріалів з місця ДТП. На запит Бережної відповіли, що прокуратура вже займається справою, але коли вона це перевірила, то виявилося, що розслідування не розпочали. Причиною назвали те, що ще не провели всі експертизи.Всі знали, що в Ірини Бережної є донька Даніелла і навіть здогадувалися хто є її батьком, але жодної офіційної заяви з цього приводу нардепка так і не зробила. Після трагічної ДТП в лікарню по Даніеллу приїхав рідний батько. Тоді преса вибухнула заголовками і здогадками.

А батьком виявився відомий бізнесмен Борис Фуксман. І коли він прийшов на похорон до Ірини, то дав перше інтерв'ю, що дійсно він рідний батько дівчинки і вона носить його прізвище з народження і  він завжди приділяв багато часу для її виховання. Тоді стало відомо, що Борис удочерить дівчинку зі своєю теперішньою цивільною дружиною. На даний час, жодних даних про те, чи дотримався обіцянки бізнесмен нема.

Популярне: “На зміну міцним морозам йде…”: Синоптики попередили про різку зміну погоди

 

 

  

 ‡агрузка...