Президент України Петро Порошенко намагається монополізувати українські ЗМІ в зв'язку з підготовкою до виборчої кампанії. Про це в коментарі заявив народний депутат Сергій Лещенко, передає Корупція.Інфо

Популярне: По-домашньому і в халатику: З’явились кадри Штепи в новому будинку після звільнення

"Журналісти це наші сторожові пси. Ніякого настання на журналістів не може бути в країні. Якщо тільки підніметься рука на журналістів, щоб обмежити їх в праві, я особисто як депутат над цим питанням буду кричати з трибуни і заблокую її. Не дозволимо в нашій країні відновлювати порядки епохи Януковича. Навіть якщо ми поміняли одного Януковича на іншого, того, який говорить англійською і краде з бюджету гроші, розповідаючи про європейську та євроатлантичну інтеграцію", – сказав він.

Лещенко назвав нинішній стан справ систематичним наступом на свободу слова, яке робиться в зв'язку зі стартом виборчої кампанії.

"Менш ніж через два роки будуть президентські вибори. За той час, який залишився до формального початку виборчої кампанії Порошенку потрібно зачистити виборче поле від конкурентів. У зв'язку з цим йде монополізація медіа", – додав нардеп.