Як відомо, наші Збройні сили на Харківщині у напрямку Куп’янська здійснили грандіозний прорив на 50 – 55 кілометрів. У той же час загарбники в недорозумінні від того, як наша армія може так наступати.

З точки зору співвідношення сили військ – це нове явище. Про це в одному з інтерв’ю розповів військовослужбовець ЗСУ Євген Карась.

За його словами, окупанти істерично говорять нібито “не знаходили в українців методичок щодо наступу, вони готувалися до оборони”. Тоді як самі планували наступати, проте вже зараз “друга армія світу” думає, як їй готуватися до оборони.

“Росіянам вже треба запасатись якимись гумовими качечками, щоб форсувати не тільки Дніпро, а вже й Азовське море”, – зазначив Карась.

До того ж, він підкреслив, що за цю осінь будуть ще цікаві новини щодо наступу наших військ. Так, наступ на Харківщині розвивається швидше, ніж на Херсонщині. Ймовірно, це зумовлено особливостями ландшафту.

“З такими темпами, як на Харківщині я бачу, що вже “запахло” Чорним морем”, – наголосив Карась.

Водночас, як каже військовослужбовець, у загарбницькому війську вже відчувається втома від війни в Україні. Так, росіян обманюють щодо грошових виплат за участь у війні, а також вони розуміють, що перемоги не буде, оскільки українські бійці вже наступають.

Мені здається зараз вони навчилися значно швидше бігати. Бо, попри російську впертість, зараз для “жестів доброї волі” є підґрунтя, – зазначив Карась.

Мобілізовані ж з тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей показали свою неефективність. Так, вони продемонстрували свої здібності у “спринтерському забігу, коли стає дуже гаряче”.

“Раніше вони ще якось тримали цей удар, зараз, як тільки збігається надто багато несприятливих для них факторів, вони роблять те, що й під Балаклією – дуже швидко драпають”, – підсумував військовослужбовець.