Біля селища Таромське Дніпропетровської області волонтери розкопали тридцять шість мішків особистих речей бійців, які загинули, виходячи з Іловайського котла в 2014 році, передає Корупція.Інфо.

"Чим я займаюся в річницю створення "Кривбасу". А я займаюся викопуванням речових доказів, разом з командою "Евакуація 200 ". Викопуємо форму, берці, ремені, кобури, мішки з моргу, з бірками. Речі Іловайських хлопців", – написав на своїй сторінці в Facebook депутат міськради Кривого Рогу Микола Колесник.


"Всі 36 мішків на одне з сільських господарств завіз у 2014 році тодішній глава Таромського відділення міліції (підсушити трохи). І забув забрати, відморозився, на дзвінки власників господарства не реагував. Люди знайшли мене і попросили зробити по-людськи, бо ці речі потрібно не закопати, а поховати. Подзвонив 102, сиджу, чекаю СОГ. Хотів зробити стрім. Вибачте, не можу, руки трясуться ", – зазначив він.

Також депутата заявив, що відомості про це внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею службова недбалість.

Популярне: "Кривава революція, лист Путіну та постачальник зброї": Надія Савченко розкрила свої таємниці прямо в залі суду

"Як же це перевіряли?! Знайшли навіть радіостанцію", – опублікував він ще один пост кілька годин по тому.

Як повідомлялося раніше, боєць батальйону "Миротворець" Микола Коваленко розповів, як російські військові почали розстрілювати українських військових , що виходили 28 серпня 2014 року через Іловайськ, незважаючи на запевнення про надання "зеленого коридору".