У Черкасах волонтер публічно порвав грамоту від Порошенка.

Чоловік вчинив так через свою особисту незгоду з політикою нинішнього президента.

Черкаський волонтер Ярослав Коваленко розірвав грамоту від президента України Петра Порошенка на очах у голови облдержадміністрації.

 

Відзначають, що інцидент стався 14 вересня під час вручення головою ОДА Юрієм Ткаченко грамот "За волонтерську діяльність" за підписом президента Петра Порошенка з нагоди святкування Дня Черкас.

 

Як розповів ЗМІ волонтер, він вчинив так через свою особисту незгоду з політикою нинішнього президента і в цілому влади, підтримавши цим черкаського ветерана АТО Олега Толмачова, який в травні цього року відмовився потиснути руку Порошенку на офіційній церемонії нагородження переможців змагань "Ігри нескорених" .

"Отримувати подяки від президента, якого я не поважаю і з політикою якого я категорично не згоден, я вважаю неприйнятним. Вони (представники чинної влади) Могли б зробити більше, ніж вони роблять. Крім того, своїми діями я вирішив підтримати черкаського ветерана АТО, який відмовився потиснути руку Порошенко ", – пояснив Коваленко.

Варто зазначити, що лідерами президентського рейтингу залишаються Юлія Тимошенко та Петро Порошенко, свідчать результати соціологічного дослідження трьох дослідницьких центрів – КМІС, SOCIS та Центру Разумкова
 

 

Популярне: “Я – готовий”: Вакарчук зробив гучну заяву про президентство

 

Серед тих, хто планує голосувати на виборах, за лідера Батьківщини голосувало б майже 13%. Юлію Тимошенко найбільше підтримують у Київській, Черкаській, Житомирській, Вінницькій та Хмельницькій областях. За Петра Порошенка готові віддати голоси майже 8,5%.

Прихильники президента мешкають у Львівській, Івано-Франківській, Волинській, Тернопільській, Рівненській, Закарпатській, Чернівецькій областях. Два основних кандидати зрівнялися за голосами, коли респонденти відповідали на запитання, хто з кандидатів переможе.

Майже однакову підтримку, близько 7-8%, отримали Святослав Вакарчук, Володимир Зеленський, Анатолій Гриценко та співголова Опозиційного блоку Юрій Бойко. На думку опитаних, найбільше Росія зацікавлена у перемозі Бойка, та лідера партії "За життя" Вадима Рабіновича.