Президент України Володимир Зеленський прокоментував постійні закиди про бажання Путіна йти на переговори між Україною та Росією. На його думку завдання всього світу зараз — згуртуватись та знищити ворога.

Він не закінчить це, поки ми разом не «закінчимо» його, — заявив президент під час пресконференції з президентом Литви.

«Литва, Латвія, Естонія та Молдова можуть бути наступними. І це факт, якщо ми не витримаємо. Нещодавно ми з вами вже чули, вони почали говорити і про Фінляндію, почали говорити про незалежність Узбекистану тощо», — додав Зеленський.

Якщо б день «після України» настав, РФ б зробила все, щоб це продовжилося, — ще раз підкреслив він. Росія б зробила все, щоб настав «день після Молдови», а згодом «день після Балтії», «день після Польщі» та «день після багатьох інших».

Глава держави також наголосив, що йдеться про захист України, і акцентував на тому, що наразі немає жодного тиску від партнерів на припинення цього захисту. У той же час президент вказав на наявність різних голосів та обговорень, які відображаються як у медіа, так і в інших джерелах.

«Я думаю, що партнери поки що офіційно не готові давати нам сигнали. Принаймні, я їх особисто не чув», – сказав президент.

Український лідер наголосив, що треба звернути увагу на риторику президента Росії. Путін не збирається зупинятися. Він хоче нас повністю окупувати.

Додав і те, що іноді невпевненість партнерів щодо фінансової та військової допомоги Україні тільки додає хоробрості й сил агресору. Тож затягувати точно не потрібно.