Народний депутат України Надія Савченко вважає, що політичний рух екс-президента Грузії, лідера «Руху Нових сил» Михайла Саакашвілі – це приниження для України.

Про це вона сказала в ефірі телеканалу «NewsOne», передає Корупція.Інфо.

Савченко заявляє, що Михайло Саакашвілі – лише «інструмент», яким користуються деякі «старі» політики, щоб знову потрапити до влади. Вона вважає, що екс-президент Грузії, незважаючи на його амбіції, не зможе стати ні президентом, ні прем'єром.

«Є ті політики, старі, які аж пританцьовують, що завдяки Саакашвілі, на його плечах вони знову "в'їдуть" в Раду. Тому, що постмайданівська влада їх якось "викинула" після виборів », – сказала Савченко.

Вона стверджує, що вчинки Саакашвілі лише виявляють Україну з поганої сторони на міжнародній арені, оскільки демонструється невміння влади поратися з подібними ситуаціями.

«Для зовнішньої політики це (рух Саакашвілі, – ред.) приниження для України. Приниження в хаосі, корупції, бардаку, невмінні влади », – сказала вона.

У той же час Савченко заявила, що Михайло Саакашвілі раніше був президентом Грузії, що позитивно позначається на його відносинах з міжнародними лідерами.

 

 

 

Популярне: І що ж тепер буде? Порошенко підписав новий резонансний закон